• 25.07.2016 16:54

«Софійська Брама. Українські Самоцвіти» представляють нову лінію прикрас у сріблі для тих, хто цінує стриману елегантність та стиль. 

 

 

«Срібна мелодія» - ці ексклюзивні ювелірні вироби, більш доступні за вартістю, але від цього не менш цінні. У виробах використовуються камені (яким понад 2 мільярди років) з Волинського родовища, де бренд «Софійська Брама» володіє ексклюзивним правом на видобуток рідкісних українських самоцвітів.

Легкі, майже невагомі вироби з «Срібної мелодії» розкривають своє звучання поступово. Комплект «Адажіо» з аметистом і кварцом складається з кольє і сережок, вільно укладених в ажурну оправу. «Соната», що складається з кольє, браслета, сережок, поєднує найніжніші срібні деталі з аметистами і цаворитами; їх досконалий вальс зачаровує з першого погляду. Комплект «Рондо» (сережки і кольє) нагадує про безмежну красу музики.

Зверніть увагу, що вироби «Українських самоцвітів» - дійсно ексклюзивні. Щоб розкрити красу кожного каменю, від ювеліра необхідно максимум уваги та майстерності. Це вимагає часу - тому, щоб купити вироби даної колекції, поціновувачам доводиться записуватися в waiting-list.

Зробити це можна до 3 серпня:

- По телефону ювелірної галереї: 229-10-94;

- Залишивши свої контакти через сайт: www.bramagallery.kiev.ua;

- Залишити приватне повідомлення на офіційній сторінці в facebook: www.facebook.com/ukr.samotsvity

Запрошуємо ознайомитися з ексклюзивними прикрасами «Срібна мелодія» за адресою:

вул. О. Гончара, 79/4.

Придбати прикраси за записом можна 5, 6 і 7 серпня 2016 року.

Коментарі (0)