Про бренд

ВИРОБНИК № 1 В УКРАЇНІ
КЮЗ - це еталон справжньої якості. Це чудова репутація вже 80 років! Це те, що дарують найближчим людям.

Розгорнути Згорнути

Наше Завдання

Дарувати незабутні дорогоцінні моменти життя, нести кращі традиції ювелірного мистецтва і бути законодавцем ювелірної моди.

Ми враховуємо побажання клієнтів з метою максимального задоволення попиту, так як любимо своїх покупців.

Гарантуємо високу якість наших виробів. Унікальні технології та випуск якісних виробів забезпечили нам лідерство, яке ми будемо утримувати і надалі.

Завод

Завод - це унікальне підприємство, на якому для виготовлення ювелірних виробів впроваджено велику кількість сучасних технологій.По сукупності технічної оснастки і технологічних процесів воно немає аналогів, як в Україні, так і за кордоном.За останні роки завод неодноразово провів переоснащення виробництва.

На сьогоднішній день старе обладнання повністю замінено новим і сучасним, що дозволило підняти на високий рівень традиційне виготовлення ювелірних виробів. Крім того, завдяки придбанню новітнього обладнання, на заводі впроваджено ряд принципово нових технологічних процесів, які відповідають світовому рівню, що дозволяє створювати прикраси, які зайняли гідне місце на сучасному ювелірному ринку.

Якість

Якість дорогоцінного металу в виробі підтверджує наявність на ньому державного пробірного клейма (його проба).

Якість дорогоцінних каменів підтверджує гемологічний контроль експерта-гемолога, а детальна інформація про характеристики каміння, закріпленого в прикрасах, вказана на бірці прикраси з посиланням на відповідні технічні умови Державного гемологічного центру України.

Ідентичність прикраси торгової марки КЮЗ підтверджує присутність на ньому клейма-іменника (розміщується зліва від відбитка проби), а також фірмова етикетка.