Про бренд

ВИРОБНИК № 1 В УКРАЇНІ
КЮЗ - це еталон справжньої якості. Це чудова репутація вже 80 років! Це те, що дарують найближчим людям.

Розгорнути Згорнути

Наше Завдання

Дарувати незабутні дорогоцінні моменти життя, нести кращі традиції ювелірного мистецтва і бути законодавцем ювелірної моди.

Ми вивчаємо запити споживачів і переваги з метою максимального задоволення попиту, так як любимо своїх споживачів.

Гарантуємо високу якість і справжність наших виробів. Унікальні технології та випуск якісних виробів забезпечив нам лідерство, яке ми будемо утримувати і надалі.

Завод

Завод є унікальним підприємством, на якому впроваджено велику кількість сучасних технологій для виготовлення ювелірних ізделій.По сукупності технічної оснащеності і технологічних процесів воно немає аналогів, як в Україні, так і за рубежом.За останні 5-8 років завод проводив процессовоследовательное переоснащення виробництва.

На сьогоднішній день старе обладнання повністю замінено новим і сучасним, що дозволило підняти на високий рівень традиційне виготовлення ювелірних виробів. Крім того, завдяки придбанню новітнього обладнання на заводі впроваджено ряд принципово нових технологічних процесів, які відповідають світовому рівню, що дозволяє сьогодні виробляти такий асортимент продукції, який раніше заводом не вироблявся.

Якість

Якість дорогоцінного металу в оздобленні (його проба) підтверджується наявністю на ньому державного пробірного клейма.

Якість дорогоцінних камені підтверджується гемологічний контроль експерт-гемолог, а конкретна інформація про характеристики камені, закріплена в прикрасах, вказується не етикетка прикраса з посиланням на відповідні технічні умови Державного гемологічного центру України.

Справжність прикраси торгової марки КЮЗ підтверджується наявністю на ньому клейма-іменника (розміщується зліва від відбитка проби) а також фірмова етикетка.