Обмін і повернення

За законодавством України ювелірні вироби входять до переліку товарів, які НЕ підлягають поверненню та обміну: "Ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню та обміну."

«Київський ювелірний завод» з 1936 року є лідером в своїй галузі. Купуючи ювелірні вироби в фірмових магазинах КЮЗ або в інтернет-магазині kuz.ua, Ви захищаєте себе від підробок і можете бути впевнені в оригінальності і якості ювелірної продукції. Ми розуміємо, що придбаний виріб може не підійти по яких-небудь параметрам, в результаті чого Ви захочете його замінити. Обміняти виріб належної якості можливо в рамках однієї моделі, при цьому важливо звернутися протягом 14 днів після здійснення покупки в магазин, де придбали прикрасу або в інтернет магазин, якщо покупку робили онлайн.

У разі, якщо Ваше повернення або обмін обумовлений виробничим дефектом, необхідно дотримуватися важливих правил:

  • виріб повинен бути без будь-яких механічних пошкоджень;
  • при зверненні в магазин при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт), товарний чек на придбаний виріб і товар, що підлягає обміну.

ВАЖЛИВО! Вироби з дорогоцінними каменями приймаються до обміну після проведення експертизи на ювелірному виробництві.

ОБМІН НЕМОЖЛИВИЙ якщо:

  • виріб було пошкоджено, подряпано;
  • виріб неповної комплектації;
  • відсутній товарний чек;
  • виріб змінив свій колір з якої-небудь причини (через перебування в басейні, на відкритому сонці, впливу хімічних речовин, високих температур або інших зовнішніх факторів).

Якщо у Вас виникли питання щодо обміну ювелірних виробів - Ви можете звернутися до продавців-консультантів мережі КЮЗ або в інтернет-магазин за телефонами:

+380 (50) 104 58 09

+380 (68) 853 29 98

+380 (63) 338 85 23

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Приємних покупок і носіть якісні прикраси із задоволенням!