25.07.2016

Звучання нової «Срібної мелодії»

Софійська Брама. Українські Самоцвіти представляють нову лінію прикрас у сріблі для тих, хто цінує стриману елегантність та стиль.

Срібна мелодія - ці ексклюзивні ювелірні вироби, більш доступні за вартістю, але від цього не менш цінні. У виробах використовуються камені (яким понад 2 мільярди років) з Волинського родовища, де бренд Софійська Брама володіє ексклюзивним правом на видобуток рідкісних українських самоцвітів.

Легкі, майже невагомі вироби з Срібної мелодії розкривають своє звучання поступово. Комплект Адажіо з аметистом і кварцом складається з кольє і сережок, вільно укладених в ажурну оправу. Соната , що складається з кольє, браслета, сережок, поєднує найніжніші срібні деталі з аметистами і цаворитами; їх досконалий вальс зачаровує з першого погляду. Комплект Рондо (сережки і кольє) нагадує про безмежну красу музики.

Зверніть увагу, що вироби Українських самоцвітів - дійсно ексклюзивні. Щоб розкрити красу кожного каменю, від ювеліра необхідно максимум уваги та майстерності. Це вимагає часу - тому, щоб купити вироби даної колекції, поціновувачам доводиться записуватися в waiting-list.

Зробити це можна до 3 серпня:

- По телефону ювелірної галереї: 229-10-94;

- Залишивши свої контакти через сайт: www.bramagallery.kiev.ua;

- Залишити приватне повідомлення на офіційній сторінці в facebook: www.facebook.com/ukr.samotsvity

Запрошуємо ознайомитися з ексклюзивними прикрасами Срібна мелодія за адресою:

вул. О. Гончара, 79/4.

Придбати прикраси за записом можна 5, 6 і 7 серпня 2016 року.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua