
02.09.2019
Ювеліри озеленюють країну
КЮЗ став першим українським ювелірним брендом, що вирішив внести свій вклад в озеленення планети в рамках флеш-мобу "Ювеліри озеленюють країну" від "Ювелір Експо Україна".
"Чому саме ми вирішили започаткувати таку важливу акцію? – Ювелірні вироби прикрашають людей, кожен свій день ювеліри присвячують створенню прикрас, які запалюють світло в очах їх власників. І ми вирішили, що маємо також прикрасити нашу країну та сприяти озелененню планети", - пояснили в команді "Ювелір Експо Україна". КЮЗ одразу ж приєднався до відповідального флеш-мобу.
Ростислав Китач, головний художник Київського ювелірного заводу, разом з організаторами висадив перше дерево біля фірмового магазину КЮЗ на Голосіївській, 19.
Переглянути, як виконав умови акції КЮЗ, Ви можете за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=4OPL-trev0I&feature=youtu.be
Не забувайте про найдорожчу красу - красу нашої природи!
І після перевірки модератором буде опублікований на сайті.