10.12.2018

Ювелір Експо Україна» - 4 блискучі дніЗима для жителів і гостей столиці почалася зі свята в сяйві діамантів - ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна».

Виставка відкривала двері кожному. Тут на лекціях вчилися правильно обирати прикраси з діамантами. Планували своє щастя-2019 на форумі «Щастя є» з Маргаритою Січкар, Анітою Луценко, Юлією Гайворонської, Ольгою Богомолець і багатьма іншими. Милувалися красою жінки в різних гранях: це і дефіле ніжності в ювелірних прикрасах, і спортивна грація чемпіонок Ольги Лящук і Марини Юр'євої.


Для ювелірів виставка стала також важливим змаганням. У конкурсі «Краща ювелірна прикраса року» було представлено 70 робіт в 7 номінаціях - гідні учасники, з якими КЮЗ гордий був змагатися за вигране звання: в номінації «Кращa серійне прикраса року» гран-прі «Золоте сузiр`я» взяв гарнітур КЮЗ під назвою «Астра».
Гості не пішли з заходу без подарунків, адже на виставці проходили розіграші! КЮЗ розіграв призи серед гостей, які здійснили покупку ювелірних виробів на стенді в період виставки. А також порадував приємними сюрпризами тих, хто правильно відповів на питання про бренд.
10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua