15.12.2016

Вітаємо переможця Різдвяної акції «Зимова перлина»

Вже відомо ім я переможця різдвяної акції Зимова перлина , головним виграшем якої є подорож на двох до гірськолижного курорту "Буковель".

У нинішньому році легендарний Київський Ювелірний Завод відзначає своє 80-річчя. Цей бренд давно завоював серця українців, так як в його прикрасах гармонійно поєднані класичні традиції та сучасні тенденції ювелірної моди. 80 років успішної роботи заводу це і довіра, і надійність, і визнання професійного рівня обслуговування і шанування бездоганної якості виробів.

З нагоди урочистого святкування стартувала акція під назвою Зимова перлина . Концепція акції полягала у відображенні щасливих моментів нашого життя, які супроводжують яскраві, незабутні подорожі і приємні ювелірні подарунки від близьких нам людей.

15 грудня щасливою власницею подорожі на двох до гірськолижного курорту "Буковель" стала Любов Олександрівна Михайленко з Києва. Коли представник КЮЗ повідомив дівчині про виграш в акції Зимова перлина , дівчина була дуже приємно здивована.

Від усієї душі вітаємо і бажаємо незабутнього відпочинку!

Нехай найкращі моменти вашого життя будуть дорогоцінними!


10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua