Виграна третя поїздка в казковий Львів
Виграна третя поїздка в казковий Львів
![Виграна третя поїздка в казковий Львів Виграна третя поїздка в казковий Львів](https://kuz.ua/media/news/image/42950056948e4040434e8b5662c25dcf.jpg)
Вже відомо ім’я шостого переможця акції 80 років, 80 щасливих подорожей , який виграв подорож на двох до Львова.
29 березня в місті Миколаїв купівля вишуканих ювелірних прикрас принесла перемогу Андрію Воронюку, який виграв вікенд на двох у таємниче і прекрасне місто з багатовіковою історією. Чоловіка привітав представник компанії КЮЗ і урочисто вручив сертифікат на подорож.
Від усієї душі вітаємо і бажаємо незабутнього відпочинку!
Ви також можете стати володарем подорожі в акції з моментальним виграшем! Ще 74 щасливих подорожей чекають своїх переможців. З детальними умовами проведення акції Ви можете ознайомитися тут.
Нехай найкращі моменти вашого життя будуть дорогоцінними!