Виграна двадцять сьома поїздка в гостинне місто на березі Чорного моря
Виграна двадцять сьома поїздка в гостинне місто на березі Чорного моря
![Виграна двадцять сьома поїздка в гостинне місто на березі Чорного моря Виграна двадцять сьома поїздка в гостинне місто на березі Чорного моря](https://kuz.ua/media/news/image/9c714a3d9c8af7a8c3b298ebf2953933.jpg)
Вже відомо ім’я сорок восьмого переможця акції 80 років, 80 щасливих подорожей , який виграв подорож на двох до Одеси.
4 жовтня в Києві купівля вишуканих ювелірних прикрас принесла перемогу Валентині Сергіївні, яка виграла вікенд на двох у чудове і мальовниче місто. Дівчину привітав представник компанії КЮЗ і урочисто вручив сертифікат на подорож.
Від усієї душі вітаємо і бажаємо незабутнього відпочинку!
Ви також можете стати володарем подорожі в акції з моментальним виграшем! Ще 32 щасливих подорожей чекають своїх переможців. З детальними умовами проведення акції Ви можете ознайомитися тут.
Нехай найкращі моменти вашого життя будуть дорогоцінними!