Виграна чотирнадцята поїздка в казковий Львів
![Виграна чотирнадцята поїздка в казковий Львів Виграна чотирнадцята поїздка в казковий Львів](https://kuz.ua/media/news/image/3762a116be995617f257412546022653.jpg)
Вже відомо ім’я тридцять шостого переможця акції 80 років, 80 щасливих подорожей , який виграв подорож на двох до Львова.
10 серпня в Одесі купівля вишуканих ювелірних прикрас принесла перемогу Наталії, яка виграла вікенд на двох у таємниче і прекрасне місто з багатовіковою історією. Дівчину привітав представник компанії КЮЗ і урочисто вручив сертифікат на подорож.
Від усієї душі вітаємо і бажаємо незабутнього відпочинку!
Ви також можете стати володарем подорожі в акції з моментальним виграшем! Ще 44 щасливих подорожей чекають своїх переможців. З детальними умовами проведення акції Ви можете ознайомитися тут.
Нехай найкращі моменти вашого життя будуть дорогоцінними!