Відбувся фінал конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» - 2018

Відбувся фінал конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» - 2018
Відбувся фінал конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» - 2018
14 серпня 2018 року в урочистій і розкішній обстановці залу Ball Room Fairmont Grand Hotel відбувся Фінал 12-го конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт» -2018.

 

Теплим літнім вечором стало відомо ім'я дівчини, яка стане «обличчям» нашої країни і буде представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси «Міс Всесвіт» -2018 в Таїланді.


Після дефіле в коктейльних сукнях та купальниках було визначено п'ятірку найкрасивіших дівчат.

 

Призові місця розподілилися наступним чином:

"IV Міс Україна Всесвіт" -2018 стала Катерина Семеняченко, м Дніпро;

«ІII Міс Україна Всесвіт" -2018 стала Анна Дурицька, м.Біла Церква;

«II Міс Україна Всесвіт" -2018 стала Валерія Рябченка, м Суми;

«I Міс Україна Всесвіт" -2018 стала Наталя Болюх, м. Львів

Королевою вечора і володаркою престижного звання «Міс Україна Всесвіт» - 2018 стала 23-річна Карина Жосан з м.Одеса, яка підкорила суддів не тільки своєю красою, а й внутрішніми якостями та інтелектом, адже володаркою такого титулу може стати лише дівчина, яка втілює в собі краще якості.

 

Нагадуємо, що саме краса українських жінок в минулому році надихнула ювелірів «Київського Ювелірного Заводу» на створення унікальної корони, яка стала символом конкурсу та головною прикрасою для майбутніх власниць титулу «Міс Україна-Всесвіт».

Також під час заходу було презентовано відео про створення ексклюзивного підвісу, який стане лотом на благодійному аукціоні в рамках конкурсу «Міс Всесвіт».


Переможницею в спеціальній номінації «Міс КЮЗ» і володаркою золотої підвісу з перлами з нової колекції «Уікенд», яку буде презентовано в листопаді - стала Олена Лесик, м. Харьков.

 

Також, гостей шоу очікувало безліч сюрпризів. Грандіозна музична програма відбулася за участю: груп НеАнгели, Гарячий шоколад, Даша Астаф'єва, ROZHDEN, Alyosha, TAYANNA, Ivan NAVI, Поліграф Шариков, Яни Бріліцкой та ін.
Ведучими шоу, як і минулого року, стали відомий шоумен Олександр Скічко та блискуча красуня Марія Літті.

 


КЮЗ від щирого серця вітає переможницю конкурсу і бажає їй подальших успіхів і майбутніх перемог!

Ще більше фото Ви можете подивитися на сторінках КЮЗ і офіційних сторінках заходи в соцмережах.