23.08.2018

Танці з зірками разом з КЮЗ

26 серпня стартував новий сезон найтанцювальнішого телепроекту країни «Танці з зірками», в якому відомі українські зірки вийшли на паркет разом з кращими танцюристами.

Героями проекту стали: грузинський красень Іраклі Макацарія, телеведуча Маша Єфросиніна, всесвітньо відомий боксер Денис Беринчик, майстер спорту зі спортивної аеробіки і тренер Аніта Луценко, гуморист і тренер Ліги сміху Ігор Ласточкин, солістка групи НеАнгели Слава Камінська, актор Павло Вишняков, Україно-болівійська співачка Michelle Andrade, ресторатор Микола Тищенко, співачка Злата Огневич, телеведучі Леся Никитюк та Оксана Марченко, співак Павло Зібров та ведучий ранкового шоу Руслан Сенічкін.

Також, в цьому році Ви можете не тільки підтримувати улюблену пару, але і взяти участь у розіграші приємних призів від Київського Ювелірного Заводу.

Щотижня по закінченню ефіру у Вас є можливість виступити в ролі журі, взявши участь в он-лайн голосуванні на сторінці 1 + 1 (https://1plus1.ua/tanci-z-zirkami/novyny/akij-tanec-vam-spodobavsa-najbilse-progolosujte-za-svogo-favorita) за кращий номер минулої передачі. Саме Ваш голос визначить пару, яка стане володарем золотого підвісу "Танцююча пара" створеного художниками і майстрами Київського Ювелірного Заводу ексклюзивно для проекту «Танці з зірками». Золотий підвіс інкрустований блакитним топазом з Володарського родовища (Україна, Житомирська обл.), має сильну енергетику - адже його вік більше 2-х мільярдів років.

Крім цього, всі глядачі, які візьму участь в голосуванні будуть мати можливість стати володарем приємних подарунків від КЮЗ. У фіналі, серед всіх учасників голосування за кращий танцювальний номер, буде розіграний підвіс "Танцююча пара".

 

Голосування за посиланням  https://1plus1.ua/tanci-z-zirkami/novyny/akij-tanec-vam-spodobavsa-najbilse-progolosujte-za-svogo-favorita.

Детальні правила участі http://storage.1plus1.ua/1plus1/3c94750a2f9e9ed576f59420beea5e00.pdf

Дивіться краще танцювальне шоу країни і вигравайте призи від Київського Ювелірного Заводу!

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua