11.04.2019

Та буде бал

Бренд "КЮЗ. Українські Самоцвіти "в березні 2019 року відзначив своє трьохріччя і представив колекцію срібних прикрас. "Хай буде бал!" - таку назву дано завдяки ексклюзивному дизайну ювелірних виробів, що нагадують  завиті у танці мережива і фриволіте бальних суконь. Їх філігранні форми доповнюють камені благородних відтінків синього - ультрамарину, індиго, аметистового, лавандового.
Всього в колекції три лінії, кожна з яких присвячена знаменній події.

 "Перший бал" складається зі стриманих, по-юнацькому легких прикрас з невеликими камінцями. Його творці надихалися класикою перших балів, дебютом Наташі Ростової і сучасними випускними балами школярок і студенток. Ніжність і крихкість, надія на перше кохання і перший промінь сонця на світанку - всі ці асоціації виникають при погляді на ці каблучки і ​​сережки.


Друга лінія прикрас асоціюється з Паризьким балом. "Бал дебютанток" (Bal des débutantes) - культова подія в світі високої моди, куди потрапляють дівчата тільки з найбагатших і видатних сімей за ексклюзивним запрошенням. Аристократичні форми прикрас підкреслено шляхетні і прикрасять вечірній вихід у світ.

І, нарешті, третя категорія - Віденський бал, спадкоємець імперських традицій габсбурзького Відня. Позачасова елегантність і особливий вишуканий стиль цих виробів - як застиглі звуки вальсу з його урочистістю, великосвітськими реверансами і помахами віяла.

Переглянути всі вироби колекції можна тут: "Хай буде бал"

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua