13.10.2016

Різдвяна акція «Зимова перлина»

З нагоди святкування 80-річчя Київського Ювелірного Заводу стартує різдвяна акція Зимова перлина , головним виграшем якої є подорож на двох до гірськолижного курорту "Буковель".

У нинішньому році легендарний Київський Ювелірний Завод відзначає своє 80-річчя. Цей бренд давно завоював серця українців, так як в його прикрасах гармонійно поєднані класичні традиції та сучасні тенденції ювелірної моди. 80 років успішної роботи заводу це і довіра, і надійність, і визнання професійного рівня обслуговування і шанування бездоганної якості виробів.

З нагоди урочистого святкування стартує акція під назвою Зимова перлина . Концепція акції полягає у відображенні щасливих моментів нашого життя, які супроводжують яскраві, незабутні подорожі і приємні ювелірні подарунки від близьких нам людей.

В рамках цієї акції буде проводитися розіграш подорожі на двох до гірськолижного курорту "Буковель".

Акція починається з 14 жовтня і триватиме до 30 листопада.

Умови:

Для участі в різдвяній акції необхідно здійснити покупку на суму від 25 000 грн., Заповнити анкету учасника і чекати результат.

Сума від 25 000 грн. повинна бути одним чеком, незалежно від кількість виробів в чеку.

Ім я переможця буде опубліковано на сайті та в соціальних мережах 15 грудня.

За детальною інформацією звертайтесь до продавців-консультантів.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua