09.12.2021

Результати ювілейного розіграшу

«Вишуканість. Смак. Традиції. Якість» – вже 85 років це постійний девіз «Київського ювелірного заводу». Елегантні прикраси, вироблені його талановитими майстрами, задовольняють смаки найвибагливіших клієнтів. Свій 85-річний ювілей «Київський ювелірний завод» відзначив новинками, відкриттям нових магазинів та сюрпризами для покупців.

Протягом усього року КЮЗ дарував кожному покупцеві цінні подарунки, знижки та розігрував сертифікат на суму 85 000 грн. Дякуємо всім за довіру та любов до української. Дякуємо всім, хто взяв участь у розіграші та реєстрував свої чеки.

Настав час визначати переможця головного призу.

Вітаємо

Мирчук Марію Олександрівну (м.Конотоп)

Бажаємо великих перемог в житті, щастя та благополуччя!

Победитель 85.jpg

Переможець визначався випадковим чином серед усіх учасників, які зареєстрували свої чеки на сайті kuz.ua у період 1 червня – 30 листопада 2021 року.

Ювелірні прикраси без слів говорять про наше кохання і назавжди залишаються нагадуванням про дорогі події у нашому житті. Ці моменти ми чекаємо і дорожимо ними, і так хочеться, щоб їх було більше.

Радуйте рідних та близьких прикрасами КЮЗ.

Київський ювелірний завод – дорогоцінні моменти життя...

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua