30.12.2019

Результати дитячого конкурсу "Заповітна мрія"


Напередодні кожного Нового року «Київський ювелірний завод» виступає партнером дитячого конкурсу «Заповітна мрія» (м Кам'янське). І цей рік не виняток. КЮЗ завжди підтримує дитячі таланти!
Ну і прийшов час оголосити результати конкурсу!
Переможці:
Петренко Софія, 6 років


Мрія - бути принцесою і художницею.
Від КЮЗ Софія отримала чудові сережки «Семицветики», які справді гідні юної, талановитої принцеси!


Бабич Діана, 10 років


Мрія Діани: «У мене багато мрій! Але найбільше я мрію мати крила! Я хочу буті вільною, як пташка и опінітіся у тих місцях, якіх я забажаю ».
Діані КЮЗ подарував сережки «яблучка» і побажав виконання мрій!


Десятникова Софія, 7 років.


Мрія Софії: «Наприклад, я хочу канікули, Новий рік, щоб у мене було багато подарунків. Я неймовірно люблю свою сім'ю ».
КЮЗ виконує бажання кожного! Маленька мрійниця отримала дорогоцінний подарунок на згадку про свою перемогу - сережки «яблучка».


Щороку «Київський ювелірний завод» підтримує конкурс дитячих талантів «Заповітна мрія». Це дійсно важливо для всіх, а все тому що ми спостерігаємо як розкриваються діти в малюнках, як вони мріють і вірять в диво, вірять у Святого Миколая, в Діда Мороза. Це ж чудово. Ми згадуємо себе якими ми були в дитинстві. І що насправді важливо - ми помічаємо як змінюються пріоритети і бажання дітей! Ось це справжнє диво! «Київський ювелірний завод» вітає всіх учасників конкурсу з наступаючими святами і бажає, щоб наші дітки завжди були найщасливішими і коханими!


https://sobitie.com.ua/konkursy-novosti/nagrazhdenie-pobediteley-konkursa-zavetnaya-mechta?fbclid=Iw...
10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua