21.05.2019

Природа Сонця в колекціях від КЮЗ для виставки «Ювелір Експо 2019»


Сонце як енергія і Сонце як світло - Київський Ювелірний Завод з 23 по 26 травня представляє на виставці Ювелір Експо Україна золоту і срібну колекції.

Колекція «Енергія сонця» в золоті - тепла від спалахів, рухлива, як реакції сонячної матерії. Концепція сонячної енергії, створена Шевченко Марією, виграла на конкурсі робіт студентів Київського національного університету технологій та дизайну. Фахівці програми «Дизайн аксесуарів і ювелірних виробів» проходили практику на виробництві Київського Ювелірного Заводу, після чого створювали ескізи колекцій в чіткій відповідності з вивченою технічною базою.


Вироби з колекції "Енергія сонця"Завдяки наявності власного виробництва, КЮЗ допомагає майбутнім дизайнерам не тільки проходити ефективну школу, а також втілити в життя свої ідеї і отримати фінансову підтримку - ескізи Марії стали реальною колекцією бренду, а дівчину нагородили премією. Решта талановитих студентів також отримала грошові призи на розвиток навичок.

«Sunrise» в сріблі - ефірна, немов біле світло, що тече з-за лінії горизонту на світанку - і до заходу сонця встигає розпастися на спектр всіх кольорів світу.


Відвідайте головне дизайнерське подія весни - виставку «Ювелір Експо Україна 2019», яка відбудеться з 23 по 26 травня в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна) і станьте першими, хто відкриє для себе нові неземні образи ;)


10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua