19.10.2018

Презентація підвісу "Save my world" від КЮЗ

Вчора, 18 жовтня, напередодні конкурсу «Міс Всесвіт» - 2018 відбулася презентація унікального виробу від майстрів Київського Ювелірного Заводу в ювелірній галереї "КЮЗ.Українські Самоцвіти". 

Кулон називається "Save my world" і стане лотом-сувеніром в рамках конкурсу «Міс Всесвіт» на благодійному аукціоні. Виручені гроші будуть передані для допомоги ВІЛ-інфікованим дітям. 

Кулон створений у формі планети, в його центрі знаходиться блакитний топаз українського походження, добутий у Волинському родовищі - одному з найстаріших у світі. Україна відзначена жовтим діамантом. Завдяки спеціально розробленій петельці кулон повертається, ніби справжня планета.

«Ми довго сиділи і думали з дівчатками-фіналістками, який повинен бути кулон, що він повинен нести в світ. І вирішили, що всі ми, хто-то вже відбулися матері, хтось - майбутні мами, хочемо зберегти світ, в якому живемо», - Анна Фелімонова. 


Дівчата-фіналістки конкурсу малювали свої ескізи виробу, а зібрали ідеї воєдино і закінчили роботу художники КЮЗ. Під час презентації в очах головного художника Кітача Ростислава світилася гордість і любов до твору.

  

«Я впевнена, що цей кулон, твір мистецтва Київського Ювелірного Заводу, отримає гідну суму на благодійному аукціоні. Я буду дуже рада представляти його в фіналі конкурсу «Міс Україна Всесвіт» - 2018», - Карина Жосар, чинна Міс Україна Всесвіт.

  

(Анна Дурицька, Карина Жосар, Валерія Рябченко)

Презентація пройшла вневимушеній атмосфері завдяки ведучому Олексію Дівєєву-Церковному. Гості свята брали участь у вікторині-розіграші міні копій кулону, які вже є у продажі! Можна придбати намистину чи підвіску "Save my world" вже зараз! 


10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua