Почалася головна виставка ювелірних прикрас в Україні

Почалася головна виставка ювелірних прикрас в Україні
Почалася головна виставка ювелірних прикрас в Україні


Сьогодні, 29 листопада, гостям відкрила двері головна міжнародна виставка ювелірних прикрас в Україні «Ювелір Експо Україна 2018», в якій КЮЗ бере участь.


На виставці свої вироби презентують кращі ювелірні салони, а відвідувачі, переступивши її поріг, відразу залучаються до насиченої програми заходу: це і консультації, і лекції, і покази.


Важливою подією виставки є конкурс «Краща ювелірна прикраса року», в якому бере участь Київський Ювелірний Завод. У номінації «краща серійна прикраса року» КЮЗ презентує гарнітур «Астра». Художній задум втілюють в собі блакитні топази і діаманти, вони формують квітку айстри, на тонких пелюстках якої тремтить ранкова роса.


Перші відвідувачі вже оцінили дві нові колекції КЮЗ: «Мінімалізм» в золоті і «Медея» в сріблі. А також вироби авторської лінії «КЮЗ. Українські самоцвіти», в яких використані мінерали блакитного, винного, поліхромного топазу і геліодору, видобуті на Волинському родовищі.

Прикраси з колекції "Медея"

Нагадуємо, що гості виставки можуть взяти участь в розіграші коштовних подарунків від КЮЗ! Він буде проходити 1 грудня в 17:00, всі деталі Ви можете дізнатися за посиланням.

Адреса проведення виставки: Міжнародний Виставковий Центр (Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна).