Підсумки конкурсу «Заповітна мрія» в Кам'янському

Підсумки конкурсу «Заповітна мрія» в Кам'янському
Підсумки конкурсу «Заповітна мрія» в Кам'янському
22 грудня в Кам'янському відбувся фінал конкурсу «Заповітна мрія», в якому Київський Ювелірний Завод виступив генеральним спонсором.

Всього в редакції надійшов 1287 робіт з мріями читачів, тому вибрати переможця було нелегко.

КЮЗ ощасливив трьох учасниць ювелірними призами.


Володаркою фірмового золотого підвісу стала Гадяцька Ярослава (10 років): "Я займаюся балетом 3 роки. Моя мрія стати балериною і виступати в Дніпропетровському театрі опери та балету".


Бажаємо Ярославі успіхів і досягнення великих вершин.

Срібні підвіси від КЮЗ отримали відразу дві учасниці:

Оксень Христина (11 років): "Нажаль, найбільша моя мрія нездійсненна, тому что моя матуся на небесах .... Але вона назавжди залишилась в моєму серці! Я відчуваю, что вона слідкує за мною и допомагає мені в здійсненні моїх мрій! "


І Лаптєва Кіра (9 років): "Я дуже хочу цього цуценя. З ним я буду гуляти щовечора. Я дуже люблю собак і знаю як буде виглядати його будиночок. Його зватимуть "Печенька"!"


А також здійснилася реальна мрія для Ксенії Пушко (10 років):

"Моя заповітна мрія - це хом'ячок. Я вже придумала йому ім'я: Марсик. Я сподіваюся, він стане мені хорошим другом. У мене є ще кішка Меліса і пес Джек. Повне ім'я хом'ячка - це Марс, як цукерка або Планета"


Колектив магазину КЮЗ здійснив реальну мрію дівчинки, подарувавши їй маленького хом'ячка.

З КЮЗ виконуються не тільки дитячі, але і дорослі Заповітні мрії. На святі для всіх присутніх дорослих був розіграний подарунковий сертифікат, володаркою якого стала Оксана, яка є постійним покупцем магазину КЮЗ.


Також, всі діти, які брали участь в конкурсі отримали приємні сюрпризи від КЮЗ.

Невеличкий відеозвіт про те, як це було:

https://www.youtube.com/watch?v=UoIOn_GIwqg