17.10.2017

Підсумки конкурсу "Сильний і добрий - мій тато" в Кам'янському.

Напередодні Дня захисника України відбувся фінал конкурсу "Сильний і добрий - мій тато" в Кам'янському. За весь період конкурсу в редакцію газети «Подія» прийшло близько 800 малюнків від учасників.

11 жовтня було визначено переможців, а 13 жовтня в 12.00 в розважальному центрі Jump City в Кам'янському, відбулося урочисте нагородження.

Київський Ювелірний Завод з великою радістю знову взяв участь конкурсі, оскільки дуже важливо підтримувати і мотивувати творчість дітей!

КЮЗ вибрав трьох переможців, які стали володарями ювелірних призів.


Золоту підвіску від Київського Ювелірного Заводу виграла 10-тирічна Жуган Даша:

«Мій тато найкращий в світі, ще мій тато дуже сильний! Я його люблю, і він мене теж. А ще ми дуже схожі! »


Володарями срібних підвісів від КЮЗ стали Харченко Максим і Самойлович Аріна.

Самойлович Аріна: «Мій тато найкращий з усіх. Він загинув на війні, але я його не забуду ніколи, він мені допомагав у важку хвилину. І я його люблю, я за ним дуже сумую. І я дуже хочу, щоб він був живий, але я знаю що він завжди поруч зі мною. Я його кохаю".


І незвичайна робота від Харченко Максима.Також Київський Ювелірний Завод був нагороджений дипломом «За внесок в розвиток громадянського суспільства та соціально корисних ініціатив».


КЮЗ завжди підтримує сімейні цінності і традиції! В цьому і полягають дорогоцінні моменти життя!

Відеозвіт про конкурс Ви можете подивитися за посиланням.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua