Підсумки чемпіонату Ukrainian International Cup 2018

У Києві відбувся традиційний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukrainian International Cup 2018, заснований олімпійською чемпіонкою Стеллою Захаровою, у якому «КЮЗ. Українські самоцвіти» виступив спонсором. У змаганнях брали участь гімнасти з 17 країн.

У командному заліку перемогла наша жіноча збірна у складі Ангеліни Дейнеко, Єлизавети Чубарової та Вікторії Іваненко.

Абсолютною чемпіонкою серед жінок стала Діана Варинська, яку «КЮЗ. Українські самоцвіти» також відзначив номінацією «Міс грація».

Серед інших успіхів українських гімнастів відзначимо «золото» 15-річного Назара Чепурного у загальному заліку юніорів.

Переможці отримали ювелірні подарунки від «КЮЗ. Українські самоцвіти» та інших спонсорів.

Загалом, багато українських спортсменів зайняли призові місця, тому ми від щирого серця вітаємо їх з перемогою та бажаємо подальших успіхів та розвитку. Ми вами пишаємося!