Перемога у конкурсі "Гордість року 2016"

Перемога у конкурсі "Гордість року 2016"
Перемога у конкурсі "Гордість року 2016"

Магазин Київського Ювелірного Заводу знову став переможцем в конкурсі Гордість року 2016 .

Читачі газети "Событие" , які віддали голоси за КЮЗ, визнали його найкращим серед ювелірних магазинів в місті Кам янське.

Цей конкурс проводиться не перший рік і вже став доброю традицією для організаторів, газети "Событие" , фірм, які брали активну участь, і для городян, безпосередньо визначали переможців.

Кращий результат в даному конкурсі гарантували комфортна атмосфера, чудово представлені в магазині ювелірні прикраси, відмінне професійне обслуговування продавців-консультантів і сама якість виробів.

Для КЮЗа перемога в цьому конкурсі ставла вже п ятою. У свою чергу, Київський ювелірний завод і персонал ювелірного магазину дякує всім, хто брав участь в цьому голосуванні і надав свою підтримку.

Можна сказати, що 80 років успішної роботи заводу це і довіра, і надійність, і визнання бездоганної якості виробів, якими на протягом десятиліть підприємство радує своїх покупців. Маючи багатий досвід і накопичені традиції, завод йде в ногу з часом, незмінно догоджаючи смакам українських покупців, які на протягом багатьох років вибирають вироби КЮЗ, а це найкраще визнання і нагорода для виробника. До такої значної дати, КЮЗ приготував для своїх шанувальників багато приємних подарунків, сюрпризів, і, звичайно, нові колекції.

За детальної інформацією про всі анонсовані заходи можна звертатися до продавців-консультантів магазинів КЮЗ.

Дякуємо всім за довіру!
Київський ювелірний завод і далі буде радувати Вас модними новинками і безперечним якістю виробів.