Не знаєте що подарувати? Подарунковий сертифікат КЮЗ – завжди вдалий подарунок!

Не знаєте що подарувати? Подарунковий сертифікат КЮЗ – завжди вдалий подарунок!
Не знаєте що подарувати? Подарунковий сертифікат КЮЗ – завжди вдалий подарунок!

Різноманітні свята, безсумнівно, приносять в наше життя радість! Але як часто ми ламаємо голову над ідеями щодо подарунків для наших близьких, друзів і колег по роботі. Приємні, але все ж клопоти, ставлять нас перед одвічним питанням Що подарувати? .

Адже так хочеться, щоб подарунок приніс задоволення і тому, хто його дарує, і тому, хто його отримує. Однак, зазвичай вибір стає справжньою мукою, через можливість покупки недоречного подарунка. Але ця проблема цілком вирішувана!

КЮЗ пропонує Вам безпрограшний варіант подарунковий сертифікат, яким можна скористатися при купівлі ювелірних прикрас у дилерських магазинах КЮЗ.
Подарунковий сертифікат це завжди вдалий подарунок. Купуючи подарунок у вигляді подарункового сертифіката, Ви даруєте не просто обрану річ, а можливість вибору. Дозвольте близьким самостійно вибрати подарунок на свій смак, з асортименту ювелірних прикрас КЮЗ. Ювелірні прикраси КЮЗ прикраси високої якості, а широкий вибір задовольнить навіть найвибагливіший смак.

Подарункові сертифікати мають свій термін придатності, який становить 1 рік з моменту придбання. Перевірити термін дії сертифіката можна за посиланням: http://info.kuz.ua

  • Сертифікат надає право обрати ювелірні вироби на суму за номіналом у дилерській мережі КЮЗ
  • У разі обрання товарів на суму, що менша за номінал подарункового Сертифіката, залишок не повертається. Сума більша ніж номінал передбачає додаткову сплату різниці.
  • Сертифікат не підлягає обміну на грошовий еквівалент та/або на Сертифікат іншого номіналу.
  • Після обміну Сертифіката на ювелірні вироби Сертифікат підлягає вилученню.
  • Під час продажу подарункового Сертифіката та обміні його на ювелірні вироби дисконтна карта та/аба інші знижки не діють.
  • Компанія залишає за собою право вносити зміни на умови дії подарункового Сертифіката без попереднього повідомлення.

Придбати подарунковий сертифікат КЮЗ "в один клік" Ви можете тут.

Даруйте подарунки легко та із задоволенням!