21.03.2016

КЮЗ визнаний лідером на ювелірному ринку в номінації «магазин ювелірних виробів»

За результатами незалежного голосування конкурсу Фаворити успіху , в 2015 році КЮЗ був визнаний лідером на ювелірному ринку в номінації Магазин ювелірних виробів !

Конкурс торгових марок Фаворити Успіху підбив підсумки рейтингових досліджень з метою визначення найкращих і найулюбленіших громадськістю товарів та послуг українського ринку. У сфері Магазин ювелірних виробів кращою з 42 учасників ринку, названа ТМ КЮЗ .

Відповідно до методики конкурсу, при визначенні Фаворитів Успіху враховується думка споживачів, експертів та українських знаменитостей (творчої та ділової еліти).

Результати завіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Переможцями рейтингу щорічно стають номінанти, які отримали найбільшу довіру та підтримку українців протягом усього року. Рейтинги, отримані за результатами опитувань відображають реальні споживчі переваги і показують динаміку змін смаків громадськості. Лідери рейтингу Фаворити Успіху це завжди безперечно найкращі і найбільш якісні торгові марки у своєму ринковому сегменті, що підтверджується масштабної підтримкою з боку громадськості, яка є найбільш важливою рекомендацією для тих, хто завжди прагне брати від життя тільки найкраще!

Конкурс торгових марок Фаворити Успіху визначає найкращі і найбільш рекомендовані товари та послуги українського ринку, на основі публічного рейтингу споживчих переваг, щорічно складається на порталі FAVOR.com.ua за результатами багаторівневих опитувань громадської думки загальнонаціонального масштабу.

Дякуємо всім за довіру!
Київський ювелірний завод і далі буде радувати Вас сучасними прикрасами і безперечною якістю виробів.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua