«КЮЗ. Українські самоцвіти» став спонсором «Ukraine International cup 2018»

«КЮЗ. Українські самоцвіти» став спонсором «Ukraine International cup 2018»
«КЮЗ. Українські самоцвіти» став спонсором «Ukraine International cup 2018»
26 березня відбулася прес-конференція, присвячена XVI Міжнародному турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup 2018», в якому «КЮЗ. Українські самоцвіти» виступив спонсором.


На прес-конференції йшла мова про турнір, організований комітетом «Ukraine International cup 2018», який ставить за мету відновлення іміджу України, як могутньої і спортивної країни, популяризації спорту серед українців.

31 березня - 1 квітня 2018 у київському Палаці спорту в шістнадцятий раз буде проводитися грандіозне спортивне свято світового масштабу з безкоштовним входом для глядачів.

«За шістнадцять років приїжджає в Україну рекордна кількість країн - 17 країн з усіх континентів світу. Через наш турнір пройшли видатні Олімпійські чемпіони, чемпіони світу. Один з них сьогодні присутній на прес-конференції. Зірка світової гімнастики - Олег Верняєв. Через турнір пройшли близько 4 тисяч учасників, близько 50 країн світу. Ми контролюємо і моніторимо закордонні турніри і заходи. Повірте, організатори та я докладаємо максимум зусиль для того, щоб турнір проходив не з порожніми трибунами. Але в той же час ми вхід робимо безкоштовним. Це соціальний напрямок. В жодній країні світу немає такого, щоб спорт був безкоштовний, тому що закладається багато праці як з боку спортсменів, так і з боку організаторів. Палац Спорту 16 років постійно заповнений близько 8 тисячами бажаючих подивитися турнір, любителями спорту », - зазначає Організатор заходу, Олімпійська чемпіонка Стелла Захарова.

Також на прес-конференції був присутній старший тренер збірної команди України зі спортивної гімнастики - Геннадій Сартінскій, який розповів про значення турніру для національного спорту.

Олег Остапенко - старший тренер національної збірної зі спортивної гімнастики, розповів про проблеми жіночої гімнастики.

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв, висловив свою думку про важливість і необхідність проведення турніру.

«КЮЗ. Українські Самоцвіти» підтримує спорт і здоровий спосіб життя та запрошує Вас 31 березня та 1 квітня відвідати київський Палац Спорту, щоб повболівати за наших спортсменів на  XVI Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup 2018». 


За додатковою інформацією та акредитацією звертайтеся:

тел .: (068) 939 63 65, (095) 054 19 85;

e-mail: zakharovacup1@ukr.net.