20.04.2018

КЮЗ прийме участь у весняній виставці «Ювелір Експо Україна 2018»

Київський Ювелірний Завод прийме участь у весняній виставці «Ювелір Експо Україна 2018», яка відбудеться з 26 по 29 квітня 2018 р. у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15, метро Лівобережна). 

Спеціально до весняної виставки ювеліри КЮЗ презентують нові колекції: колекція в золоті «Квіткова феєрія» та колекція срібної лінії КЮЗ ТМ «Morion» – «Парні каблучки». 

Саме затяжна зима стала поштовхом для створення ніжної флористичної лінійки «Квіткова феєрія» - троянди з білого золота інкрустовані діамантами або блакитні ромашки з топазами українського походження стануть гідним аксесуаром цієї весни.

А на створення колекції «Парні каблучки» ювелірів надихнула любов - почуття поза часом і простором, що мотивує закоханих здійснювати подвиги. Ця лінійка має всі шанси стати символом тремтливих почуттів двох закоханих сердець, адже кожна прикраса в ній має свою пару виконану в єдиному стилі. Дизайн каблучок лаконічний та підійде як жінкам, так і чоловікам. 

Крім цього, всіх відвідувачів виставки очікують приємні знижки та розіграш дорогоцінних подарунків від КЮЗ. 


Київський Ювелірний Завод (КЮЗ) - це еталон справжньої якості та чудової репутації понад 80 років! 

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua