17.01.2019

КЮЗ прикрасив свято «Ветерани футболу - дітям»

За підтримки Громадської організації «Асоціація ветеранів футболу м. Києва», ГО «Федерація футболу м. Києва» та за участі Київського ювелірного заводу, відбулось свято «Зв'язок поколінь. Ветерани футболу - дітям», приуроченого до Дня футболу. Гості зібрались у внутрішньому дворику НСК «Олімпійського».
Мета цього заходу – об’єднати підростаюче покоління з видатними гравцями українського футболу, Національної збірної команди України, ФК «Динамо» Київ, популяризувати український та київський футбол, залучити якомога більше дітей та підлітків до здорового способу життя та занять спортом.  

Київський ювелірний завод висловив подяку кожному, хто робить великий внесок в розвиток України та побажав міцного здоров’я і сили підкорювати нові вершини. Всі гості прийняли участь у розіграші ювелірних прикрас від українського бренду. Переможці отримали цінні подарунки, що будуть надихати їх завжди залишатись на висоті.
10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua