15.06.2018

КЮЗ презентує нову колекцію «Акценти»

Київський Ювелірний Завод презентує нову колекцію в золоті - «Акценти».


Колекція «Акценти» виконана в білому і червоному золоті 585 проби з використанням натурального каміння. Основною ідеєю колекції стало бажання ювелірів закцентувати увагу на центральному камені - піропі та топазі, підкресливши його неповторну красу. Для цього майстри КЮЗ застосували різні прийоми - від гри діамантів навколо самоцвіту до блиску відображень полірованого золота у витонченій пластиці виробів...


сережки арт. 3830243

Ідеальне поєднання блакитних топазів українського походження з білим золотом, і молодого граната глибокого винного кольору з червоним не може не закохати в себе з першого погляду. Крім того, не варто забувати про корисні властивості цих каменів: піроп - камінь пристрасті і любові, який також має лікувальні властивості, а топаз - символ вірності, допоможе здобути прихильність і налагодити відносини з оточуючими людьми.


браслет арт. 3860014, каблучка арт. 3820158


кольє арт. 3840140

Для того, щоб шанувальниці ювелірних прикрас мали можливість насолодитися красою дорогоцінних каменів - КЮЗ створив відео-презентацію колекції в стилі «аркур», де жорстке скульптурне світло створює відчуття застиглого кадру і надає виробам неповторний, аристократичний стиль.


Колекція «Акценти» створена для жінок, які не бояться бути в центрі уваги, адже в таких прикрасах всі погляди будуть прикуті тільки до них.


Також ознайомитися з колекцією вже можна на офіційному сайті та у фірмовій мережі магазинів КЮЗ.


Колекція «Акценти»10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua