19.06.2018

Київський Ювелірний Завод представив свою продукцію в Європі під брендом «Morion»

У травні 2018 року Київська Ювелірний Завод представив свою продукцію в Європі під брендом «Morion», відкривши перший магазин ювелірних виробів в місті Скоп'є, Македонія.


Ювелірний магазин являє собою класичний європейський бутік, простір якого гармонійно розбитий на зони, що дозволяє презентувати вироби різного цінового рівня. Родзинкою бутика стала зона примірки, виконана у вигляді невеликого будуара, де відвідувачі можуть неспішно приміряти вподобані моделі. Кольорова гамма інтер'єру вибрана не випадково і передає багатобарвність каменю моріон - від світло-коричневого до темного або практично чорного.У бутіку представлені вироби торгової марки «КЮЗ. Українські Самоцвіти» - авторська лінія ювелірних прикрас КЮЗ, акцент в якій зроблений на використання дорогоцінних каменів українського походження, а також колекція природних кристалів геліодора, унікальних поліхромних кристалів топазу і кварцу, здобутих на Волинському родовищі партнером компанії - компанією Quarts Samocveti.У відкриття представництва Київським Ювелірним Заводом за межами України закладена місія - познайомити Європу з новою Україною, яка не тільки виробляє якісні та сучасні ювелірні вироби, а також має унікальний природний резерв - одне з найдавніших родовищ дорогоцінних каменів у світі.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua