27.11.2018

Фінал проекту "Танці з зірками"

25 листопада відбувся фінал самого танцювального шоу цього сезону «Танці з зірками»

Судді і глядачі проекту «Танці з зірками» оголосили переможцями неперевершених Ігоря Ласточкіна, актора, шоумена і коміка, і його партнерку Ілону Гвоздьовy!

Друге місце зайняли улюбленці публіки, Леся Никитюк і Максим Єжов, третє - професійні та технічні Іраклі Макацарія і Яна Заєць.


Українська прима-балерина Національної опери України і суддя шоу, Катерина Кухар, так висловилася про квікстеп Ласточкіна і Гвоздьової в сьомому ефірі шоу: "він нагадав життя, з якого вирізали все нудні моменти". Та й саме шоу «Танці з зірками» - цікаве маленьке життя.

Київський Ювелірний Завод став партнером проекту саме тому, що його місія - бути частиною таких дорогоцінних моментів. Моментів, коли навколо людей існує тільки краса, мистецтво, любов, коли запалюються вечірні вогні, коли збираються друзі, готові розділити п'янкі веселощі, коли хочеться так само яскраво сяяти, як і танцюристи на сцені.

Протягом ефіру КЮЗ дарував спеціально створений приз - підвіс «Танцювальна пара» з блакитним топазом українського походження за кращий танець ефіру. Його визначали глядачі шляхом онлайн голосування.


Кожен глядач, який взяв участь в голосуванні, ставав учасником розіграшу сертифікату на придбання ювелірних прикрас від КЮЗ! Власниками сертифікатів стали: Нагорнов Денис і Бекетова Оксана з Дніпра, Сопільняк Тетяна з Кременчука, Непомняща Тетяна, Козлова Юлія і Коберська Дарина з Києва, Косюра Оксана з Одеси, Михайлець Юлія з Харкова, Жуковська Людмила з Житомира, Калачова Євгенія з Миколаєва, Швець Анастасія з Хмельницького, Жолоб Тетяна з Полтави, Ковальчук Юлія з Луцька.


А в фіналі на глядачів чекав супер приз - серед глядачів, які брали участь протягом усього проекту, був розіграний підвіс. І його власницею стала: Смирнова Наталія Володимирівна (місто Кременчук). Вітаємо!

КЮЗ бажає всім вирізати нудні моменти зі свого життя, заповнюючи місця, що звільнилися мистецтвом, світлом, маленькими урочистостями. Ви можете стати героями красивих історій, що відбуваються з Вами не на сцені, а в житті. Створити прекрасні образи не за допомогою костюмів, а за допомогою елегантного гардероба і блискучих ювелірних прикрас.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua