30.06.2016

Фінал конкурсу «Міс Україна-Всесвіт - 2016»

29 червня в Києві в урочистій атмосфері розкішного залу BallRoom Fairmont Grand Hotel відбувся Фінал 10-го ювілейного конкурсу краси Міс Україна-Всесвіт -2016.

Королевою вечора і володаркою престижного титулу Міс Україна-Всесвіт - 2016 стала 18-річна киянка Олена Сподинюк. Переможниця останні 5 років посилено займалася професійним спортом - гандболом. Попереду на неї чекала блискуча спортивна кар єра, але бажання вчитися взяло верх і сьогодні Олена готується стати студенткою кафедри тележурналістики, дикторів та ведучих телебачення Київського національного університету культури і мистецтв. Для 18-річної киянки конкурс краси Міс Україна Всесвіт перший в її житті. Я вперше беру участь в конкурсі краси і вважаю, що перемога в ньому - це моя перша велика перемога в житті. Перед фіналом у мене було передчуття, що я виграю, а кілька днів тому приснився сон, що у мене беруть інтерв ю і мене оточує безліч людей. Моє перше враження від перемоги - шок і приємна несподіванка. А також приємне здивування від гостей і зіркових особистостей, які відвідали фінал конкурсу краси - ділиться враженнями від перемоги переможниця.

Корону переможниці передала Міс Україна Всесвіт - 2015 Ганна Вергельська.

Оскільки головною метою Оргкомітету Міс Україна Всесвіт завжди була популяризація України в світі, високі результати і перемога в конкурсі Міс Всесвіт , наступним етапом роботи всієї команди Оргкомітету стане активна підготовка переможниці до участі в міжнародному конкурсі Міс Всесвіт - 2016 і три місяці напруженої підготовки до такого відповідального заходу.

Слід зазначити, що гостей вечора чекало безліч сюрпризів від Національного комітету Міс Україна Всесвіт . Грандіозна музична програма в якій брали участь такі виконавці як: LOBODA, Камалія, Марія Яремчук, Тоня Матвієнко, Тамерлан і Альона, LAYAH, OLEYNIK, Костянтин Дмитрієв ( Голос країни ), Яна Бреліцкая.

Спеціальним музичним подарунком став виступ співака BOSSON (Швеція), автора хіта One in a Million, який став саундтреком до відомого голлівудського фільму Міс Конгеніальність з неповторною Сандрою Буллок в головній ролі і як не можна краще вписалися в фінальне шоу конкурсу краси.

Уже ставший легендарним, хіт One in a Million співак виконав під ефектне відео за участю Міс Україна Всесвіт - 2015 Ганни Вергельської, в фіналі закрутивши красуню в чуттєвому танці. В рамках конкурсу також відбулося традиційне нагородження в номінації Найкрасивіша співачка , якою в цьому році стала Світлана Лобода.

Нагадуємо, що КЮЗ виступив ювелірним спонсором конкурсу Міс Україна-Всесвіт - 2016 .

У спеціальній номінації Міс КЮЗ перемогла Аліна Пігун.

10:00-22:00 //Время работы магазина КЮЗ – интернет-магазин ювелирных изделий №1️⃣ в Украине! xw КЮЗ //Название бренда Украина, г. Киев, ул. Василия Жуковского, 8
0 800 750 110 050 104 58 09
info@kuz.ua