7 років ювелірній галереї "КЮЗ. Українські Самоцвіти"
![7 років ювелірній галереї "КЮЗ. Українські Самоцвіти" 7 років ювелірній галереї "КЮЗ. Українські Самоцвіти"](https://kuz.ua/media/news/image/ac299666ac58db96fbe7d1f694edc39c.png)
Знижка та подарунки на честь дня народження ювелірної галереї «КЮЗ. Українські Самоцвіти»!
Святкуйте 7-му річницю українського бренду ексклюзивних прикрас разом із нами! Не пропустіть знижку -15% на прикраси ювелірної галереї «КЮЗ. Українські Самоцвіти». Кожному покупцеві — подарунок!
Всі прикраси ювелірної галереї «КЮЗ. Українські Самоцвіти» містять рідкісні дорогоцінні камені з Волинського родовища, яке не має аналогів в Україні та давно відоме у всьому світі. Кожна прикраса — самобутня та ексклюзивна, оскільки кожен камінь, вік яких налічує близько 2-х мільярдів років, — неповторний. Він несе в собі частинку України, відображає багатство та красу нашого краю, а значить - і нашу з вами історію та долю.
Акція діє з 15 до 31 березня 2023 року.