Каблучки зі вставкою форми багет
- 1
- 2
Каблучка багет: витончена розкіш
Каблучка з огранюванням багет підкреслить красу та витонченість довгих пальців. Така прикраса – яскрава частина образу в стилі арт-деко. Вона виглядає аристократично та благородно, не залишиться непоміченою оточуючими. У колекції Київського Ювелірного Заводу представлені різноманітні моделі, тому кожен зможе знайти каблучку багет до смаку.
Особливості огранювання
Це ступінчастий тип обробки ювелірних каменів. У класичному виконанні складається з 33 граней. Є кілька різновидів огранювання багет:
-
прямокутник;
-
квадрат;
-
трапеція;
-
ромб.
У каталозі каблучки багет представлені різноманітними варіантами. Біля каменю плоский верхній майданчик. Для цього огранювання вибирають тільки ідеальні кристали, тому що при такому методі обробки оголюються всі недоліки: включення, тріщини, каламутність. У багетів спокійний блиск. Вони не грають на світлі, а яскраво спалахують від заломлення променів.
Недолік огранювання – у крихкості гострих кутів. Цей мінус нівелює правильне закріплення. Камені часто встановлюють канали впритул до дужки або застосовують крапани, що прикривають кути.
Каблучки багет з дорогоцінних металів
Вироби із золота та срібла популярні у всі часи. Для виготовлення використовують такі сплави:
-
Золото 585 проби – містить 58 г чистого дорогоцінного металу в 100 г матеріалу. Практичний, стійкий до деформації, корозії. Вироби підходять для щоденного носіння.
-
Золото 750 проби – 25% лігатури у складі. Дорожче, але легше згинається та швидше зношується. Вироби підходять для особливих випадків.
-
Срібло 925 проби – «стерлінгове». На 92,5% складається з чистого срібла, решту 7,5% займають добавки (найчастіше мідь). Міцний метал, стійкий до окислення.
Метали відрізняються відтінком. Він залежить від виду та відсоткового вмісту елементів у сплаві. Наприклад, мідь надає насичений червоний відтінок, тому якщо вона переважає в лігатурі, золото називають червоним. Також метал буває жовтим та білим. Нерідко матеріали піддають додатковій обробці. Один із методів – родіювання. Поверхню покривають тонким шаром родію, який захищає від подряпин, а також наділяє дзеркальним блиском.
Види вставок
Жіночі золоті та срібні каблучки інкрустують безбарвним та яскравим камінням. Багетне огранювання не таке популярне, як інші. Але перевага в тому, що для нього вибирають якісні мінерали з однаковими прозорістю, чистотою та кольором. Тому такі прикраси мають чимало цінителів. Іноді використовується одиничний кольоровий камінь, але частіше акцентна вставка обрамляється іншими – меншими за розміром. Зустрічаються композиції з кількох однакових за формою кристалів. Виграшно виглядають блакитні, зелені, червоні багети, сяйво яких посилене самоцвітами по кутках або доріжкою на всі боки.
У каталозі представлені каблучки з такими вставками:
-
діамант;
-
піроп;
-
натуральний та гідротермальний смарагд;
-
кубічний цирконій;
-
димчастий кварц;
-
топаз;
-
аметист;
-
берил;
-
штучна шпинель;
-
цитрин;
-
цаворит.
Вибирайте прикрасу, орієнтуючись на кольоротип. Жінкам з яскравою зовнішністю підійдуть камені червоного, коричневого, чорного та фіолетового кольорів. Юним дівчатам личать вставки світлих відтінків: блакитні, жовті, зелені. Білі прозорі підійдуть жінці будь-якого віку.
Як вибрати каблучку багет за стилем
Якщо вирішили купити ювелірний виріб, орієнтуйтесь на привід. Традиційні каблучки на заручини – з одним світлим каменем. Однак сучасні тенденції дають певну свободу, тому можете вибрати прикрасу з інкрустацією, що сподобалася. Моделі з доріжкою та розсипом виглядають ніжно та мило; Декількома великими вставками – шикарно, святково.
Поради щодо вибору прикраси в подарунок:
-
на випускний, Новий рік, весілля – під колір чи тон наряду;
-
з приводу народження дитини, на 8 Березня, день святого Валентина – лаконічне, яке можна буде носити у повсякденному житті;
-
на ювілей – розкішне.
Візьміть до уваги смаки та стиль жінки, щоб подарунок вдався. Каблучка повинна гармоніювати з одягом та іншими аксесуарами.
Правильно визначаємо розмір у домашніх умовах
В ювелірних магазинах є спеціальні пристрої – пальцеміри. Вони допомагають безпомилково визначити розмір. Інша справа – якщо ви вибираєте каблучку в онлайн-каталозі. Скористайтеся таким методом:
-
Візьміть нитку або стрічку паперу. Оберніть навколо пальця в місці, де носять каблучку.
-
Відрегулюйте коло так, щоб воно щільно седло та не перетискало фалангу.
-
Спробуйте зняти нитку, переконайтеся, що вона проходить через суглоб. Особливо це важливо для тих, у кого фаланги не однакові за товщиною у різних місцях.
-
Переконайтеся, що вам зручно. Позначте місце перетину кінців нитки. Виміряйте довжину відрізка.
-
Розділіть отримане число на 3,14. Це і є ваш розмір – діаметр каблучки.
Потім виберіть потрібний варіант у каталозі. Якщо хочете зробити таємний подарунок коханій, візьміть її прикрасу, надягніть на свій палець і позначте місце, де воно впирається. Далі застосуйте описаний вище спосіб. Розмірна сітка жіночих каблучок – від 15 до 22,5.
Брендова продукція Київського Ювелірного Заводу
На KUZ.UA представлені товари власного виробництва. Їх випускають бренди:
-
КЮЗ – класичні та сучасні колекції, що втілюють майстерність українських ювелірів;
-
срібна лінія «Моріон» – вироби з «холодного» металу, що відповідають модним тенденціям;
-
авторська колекція «КЮЗ.Українські самоцвіти» – використовуються дорогоцінні камені Волинського родовища.
На сайті ви знайдете всю необхідну інформацію – фото, характеристики, ціни. Оплатити товари можна готівкою при отриманні або карткою банку через LiqPay. Після реєстрації на сайті ви станете учасником дисконтної програми та отримуватимете накопичувальні бонуси для подальших покупок за знижками від 5 до 20%. Замовляйте товари з безкоштовною доставкою Новою Поштою при покупці на суму від 1000 грн.