Дисконтна програма

 Унікальність дисконтної програми КЮЗ полягає в том, що здійснюючи покупку в фірмовому магазині, наші клієнти можуть не турбуватися про забуту/ загублену картку, тому що знижка нараховується відповідно до номера телефону, вказаного при оформлені. Ваш номер телефону – це Ваша дисконтна картка!

Стати учасником дисконтної програми Київського Ювелірного Заводу може будь-який громадянин України старше 18 років, одним з двох способів:

 • здійснивши покупку на будь-яку суму в мережі фірмових магазинів КЮЗ
 • зареєструвавшись на сайті

Умови використання дисконтної програми

 • Дисконтна програма є накопичувальною та надає право її власнику при накопичені певної суми (грошового порогу) на знижку відповідно шкали

  Представлення интервалу Значення порогу
  Від 10 000 грн 5%
  Від 10 000 до 100 000 грн 10%
  Від 100 000 до 200 000 грн 15%
  Понад 200 000 грн 20%
 • Перерахунок знижки та нарахування суми (накопичення суми) здійснюється відповідно до номера телефону, вказаного при оформленні дисконтної програми.

 • Клієнт не може стати учасником дисконтної програми за умови придбання подарункового сертифікату або супутнього товару.

 • Знижка за дисконтною програмою не сумується зі знижками, активними на момент покупки в мережі фірмових магазинів КЮЗ або за платіжною карткою. В такому випадку за дисконтною програмою здійснюється тільки нарахування суми покупки.

 • Дисконтна картка має необмежений термін дії.

Зміна номеру телефону або дати народження здійснюється відповідно до заявки, надісланої на електрону адресу marketing@kuz.ua

У випадку зазначення недостовірних відомостей про себе в анкеті при оформлені дисконтної програми в магазині або особистому кабінеті, а також за несвоєчасної зміни застарілої інформації учасник дисконтної програми самостійно несе ризик будь-яких негативних наслідків, пов’язаних з невірними відомостями.

КЮЗ залишає за собою право вносити будь-які зміни в умови дисконтної програми в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми.

Інформація про вказані зміни буде доступна на сайті та в мережі фірмових магазинів КЮЗ. Учасник самостійно відстежує зміни в умовах.